Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
NOHEJBAL
Kategorie: Aktuality

Činnost oddílu v roce 2009

Informace o činnosti oddílu nohejbalu 2009.

Na počátku června byly dohodnuty tyto sportovní činnosti:

  • Týdenní časový požadavek na obsazení sportovní haly pro období zimy a jarní části r. 2010. Členové oddílu se dohodli na pravidelném setkávání, a to každou středu od 19:30 hod do 21:00 hod. K dispozici byla jedna třetina celkové plochy haly.
  • Údržba venkovní plochy antukového hřiště a přilehlé části.
  • Druhý ročník memoriálu Ing. Milana Řeháčka. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů sestavených pro celodenní vzájemná utkání. Pro nepřízeň počasí byla soutěž přesunuta do sportovní haly. Vítězný putovní pohár 2. ročníku získal tým s hráči
    S. Fejtem, H. Landsmanem, A. Landsmanem. Na druhém místě skončil tým v obsazení M. Vítek, I. Chlubna, J. Zimmermann a třetí pozici obsadilo družstvo s M. Studeným, T. Studeným a J. Kupou. Poděkování patřilo všem účastníkům, kteří pomohli vytvořit dobrou atmosféru se smyslem pro sportovní klání. 

  • Účast na turnaji amatérských nohejbalových družstev v Batelově. Turnaje se zúčastnilo jedno vybrané nohejbalové družstvo ve složení A. Landsman, J. Landsman a M. Vítek. Všichni se snažili o nejlepší umístění v amatérské soutěži. Po velkém nasazení se tým umístil na 5. místě.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
where Breitling Replica Watches UK there is noticeable play between the rotation of the crown and the movement achieved when setting the hands or winding the mainspring.The 65-hour power reserve (that’s a touch under Fendi handbags 3 days) means that owning this manual wind watch will not be too much of a chore. The watch displays the hours and minutes, Rolex Cellini Replica mounted centrally, while the running seconds.
, rolex replica odpovědět
This year the Geneva International replica watches uk Watch Fair (Salon International de la Haute Horlogerie), replica watches Ulysse Nardin will launch a new "gold watch" original small rolex replica second hand, blue collocation big fire enamel dial, through the exquisite ENAMEL ART highlights its unique technology, can see the almost lost art style.