Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
Odbor všestrannosti
Kategorie: Aktuality

37. pochod - Memoriál Miroslava Zity - Kontrola pramene Oslavy

V sobotu 6. července 2019 se za krásného a příjemného dne uskutečnil již 37. pochod k prameni Oslavy, Memoriál Miroslava Zity. Vycházky se zúčastnilo 46 členů TJ Sokol, myslivců, zahrádkářů a dalších příznivců. Krásnou přírodou kolem Veselského, Matějovského a Babínského rybníka prošli účastníci pochodu, včetně malých a ještě menších dětí s rodiči. Všichni se pak sešli pod hrází Matějovského rybníka u myslivecké chaty na popovídání u občerstvení. V příloze tohoto článku najdete seznam účastníků a fotografie.

  • seznam účastníků najdete zde.
​​ ​​
​​ ​​

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, The first post odpovědět
Great one i like it. Finding the courageousness to square up and speak out are often a shivery prospect for a few. we are able to look to Zita Cobb to encourage and encourage U.S.A.. when a booming career within the dot-com business, Cobb retired at forty three, and put aside legion greenbacks to build her home island however you meet and greet new individuals shapes your personal whole and name long before your successes, community contributions, and stories earn editorial thought by the media. I'm working Cheap Essay Writing Service company Follow the following tips to form certain you do not short-circuit your personal whole and name with faulty networking skills.
, - odpovědět
Hey there! Are you searching for the best essay writing help. Just check out samedayessays website - the best essay writing service ever. You will be fully satisfied by the results.
, Printer odpovědět
NICE BLOG YOU POSTED.connect canon mg2920 p