ŠACHY
Kategorie: Aktuality

2.ročník Memoriálu Milana Holcmana

Průběh turnaje a výsledky turnaje, který se uskutečnil 28. 12. 2010.

Jako už tradičně i letos se uskutečnil vánoční turnaj,hraný jako 2. ročník memoriálu Milana Holcmana v bleskové hře. Za účasti18. hráčů se ho poprvé zúčastnili i tři hráči šachového oddílu Sokol Jámy,kteří si nevedli nijak špatně. Nejlepší z nich Vladimír Pařil byl na třetím místě, Pavel Prášil obsadil 4. příčku, Petr Pelikán 8. místo. Naši hráči jmenovitě Milan Zimpl obsadil 2. místo a vítězem se stal obhájce loňského prvenství Petr Zeman z Nového Města na Moravě, který ztratil pouze půl bodu a vyzdvihl po druhé pohár pro vítěze. Ovšem pohár zůstal šachovému oddílu poněvadž vítěz hájí barvy místního oddílu. Stejně jako loni Radek Landa i letos bylo velikým překvapením výhra pana Otakara Pazdery nad Stanislavem Černým. Turnaje se zúčastnili i tři mladí hráči našeho oddílu Válka Vojtěch 9. místo, Nedělka Pavel 12. místo a Dvořák Martin 14. místo, kteří sebrali body i starším dlouholetým hráčům a postarali se o zajímavý a napínavý průběh turnaje.