ŠACHY
Kategorie: Aktuality

4. ročník Memoriálu Milana Holcmana

Výsledky - základní část a play-off turnaje, který se udkutečnil 28. 12. 2012.

Již 4. ročníkem Memoriálu Milana Holcmana uctil šachový oddíl památku jednoho z nejlepších novoveselských šachistů vánočním turnajem v bleskové hře,který se odehrál již tradičně mezi vánočními svátky v místním sokolíku. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů. Hrála se základní část, kde každý hráč odehrál patnáct partií, a kterou vyhrál ztrátou pouze dvou remíz Milan Zimpl. Tato část určila dvojice prvních osmi hráčů k postupu do play - off, kde se odehrávali velice pěkné partie. Z tohoto play - off první čtyři hráči postupovali do semifinále a poté do finále. V prvním semifinále porazil na dvě vítězné partie M. Zimpl, J. Žilu st.  výsledkem 2 : 0 a ve druhém zvítězil P. Zeman.V partiích o 3. místo vyhrál pan Černý  a ve finále obhájil titul vítěze Milan Zimpl a putovní pohár opět zůstal v rukou loňského přeborníka .Již teď se můžeme těšit na jubilejní 5. ročník tohoto turnaje.

Tabulka základní části můžete najít zde.