Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
ŠACHY
Kategorie: Aktuality

5. ročník Memoriálu Milana Holcmana 28.12. 2013

5. ročník Memoriálu Milana Holcmana 28.12. 2013Výsledky základní části a nejlepších 4 hráčů

Jubilejní, již 5.ročník Memoriálu Milana Holcmana v bleskové hře v šachu se uskutečnil mezi vánočními svátky 28.12. 2013 tradičně v místním sokolíku. Oddíl si tímto turnajem nejenom připomněl tradici šachu a jeho 60 let založení v Novém Veselí, ale uctil i památku jednoho z nejlepších šachistů v Novém Veselí Milana Holcmana minutou ticha.

Po té za účasti 14 ti hráčů se rozehrály partie prvního kola hracím tempem 2x5 minut. Byly to zajímavé partie, které určily pořadí prvních čtyř hráčů,kteří si to rozdali na dvě vítězné partie v semifinále. Vítězem prvního kola a tedy základní časti se stal Roman Bílek se ztrátou pouhých 0,5 bodů,druhý byl František Nedělka s 11 body, třetí Milan Zimpl se ziskem 9,5 bodů,čtvrtý potom velké překvapení turnaje Martin Dvořák s 9 ti body.

Tato čtyřka tedy postupovala do semifinále hrané na dvě vítězné partie,vítězové těchto dvou semifinálových duelů postupovali do finále,také na dvě vítězné partie,poražení potom hráli o 3. a 4. místo.

První semifinále mezi Romanem Bílkem a Martinem Dvořákem vyhrál Roman v poměru 2 : 0.Druhé semifinále vyhrál František Nedělka,také velké překvapení základní části nad Milanem Zimplem poměrem 1,5 : 0,5.

Následoval boj o 3. a 4. místo mezi Milanem Zimplem a Martinem  Dvořákem,ve kterém se potvrdily zkušenosti Milana a vyhrál tento napínavý souboj 1,5 : 0,5.Duel o celkové 1. a 2. místo svedl dva nejlepší po základní části Romana Bílka a Františka Nedělku,který vyhrál Roman 2 : 0 a potvrdil roli favorita. Milanu Zimplovi po loňském vítězství nezbylo než pogratulovat a předat putovní pohár pro vítěze jubilejního pátého ročníku Memoriálu Milana Holcmana, který vyzvedl nad hlavu již zmiňovaný Roman Bílek.

Výsledky základní části - Bleskovka-5.r.Mem.M.Holcmana-28.12.2013.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Nice odpovědět
Congratulations to winners of a flash game in chess took. Love this nicely written article on Milan Holcman Memorial. Thanks for sharing.

William,
Coursework writer,
http://www.eliteassignment.co.uk/coursework-writing-help/
, dasffaf@yahoo.com odpovědět
I was not home on the 25th to sign for a delivery, so I need to know where my rolex replica sale was delivered to. I am very concerned that I placed an order from your company, and paid for an hublot replica uk that I never received. Your immediate assistance regarding my order is greatly appreciated. Why did you send me the same information from your original email to me. This is very poor customer cartier replica uk and unacceptable. Please follow up with tag heuer replica as my order was NOT delivered to me. If I do not receive my Rolex Replica Watches parcel within the next week, I expect a full refund. I have a problem cause the watch arrived and I had to refuse it cause they told me if I accept it, you have to go to court because it's illegal for imitation rolex replica sale they told me that the seller knows about this problem.