Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
ŠACHY
Kategorie: Aktuality

7.ročník Memoriálu Milana Holcmana 28.12. 2015

7.ročník Memoriálu Milana Holcmana 28.12. 2015Hráno dvoukolově

Mezi vánoční svátky patřil také turnaj v bleskovém šachu, hraný jako již 7.ročník Memoriálu Milana Holcmana, který se odehrál 28.prosince 2015 v místním sokolíku za účasti osmi hráčů.

Po prezentaci se rozpoutaly partie systémem každý s každým dvoukolově,hracím tempem určeným pro klasickou bleskovku 2x5 minut.

Již odehrání prvního kola nám určilo,kdo bude vévodit na 64 polích tohoto turnaje.Nebyla nouze ani o dramatické situace a boje o průběžné 2. a 3. a o 5. a 6. místo.Na konci prvního kola byl vítězem Milan Zimpl,který neztratil ani jednu partii.Příjemným překvapením bylo průběžné 2.místo našeho odchovance Petra Vencelidese a 3. místo patřilo panu Stanislavu Černému.Čtvrtá příčka patřila panu Janu Královi.Velké souboje se rozpoutaly také o 5. a 6. příčku mezi panem Miroslavem Sýkorou a panem Miloslavem Zikuškou. Ve druhém kole pokračovaly boje o konečné umístění,ale soupeři si prohodili hrací figury.Čtvrtou příčku si udržel pan Král.O 2. a 3. místo musely rozhodovat pomocné body,a těch nakonec získal více Petr Vencelides a udržel  2. místo.Třetí místo obsadil pan Stanislav Černý a vítězem sedmého ročníku Memoriálu Milana Holcmana se stal se ztrátou pouhých dvou bodů pan Milan Zimpl. Můžeme se těšit na další v pořadí 8. ročník.

Tabulka v tomto souboru - Blesk.7.r.M.M.Holc-mana.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Love reading here about the 7th year of the Milan Holcman Memorial, which took place in a local falcon with the participation of eight players.

Caroline,
As a personal statement writer, design nursing personal statement - http://www.personalstatementfolks.co.uk/nursing-personal-statement/ at Personal Statement Folks.
, - odpovědět
Appreciate your effort which you put for creating Milan Holman’s Memorial Yearbook to make the 7th anniversary of the Milan Holcman memorable and unforgettable. Such a great job done by you!!

Alyssa,
An essay writer, who provide academic assistance at Secure Assignment Help - http://www.secureassignmenthelp.com/ in Australia.
, Programming Assignment odpovědět
Looking for someone write my programming assignment here are Expert assignment helpers well efficient and capable of creating unique assignments.<a href="https://www.allassignmenthelp.com/programming-language-assignment-help.html/">Programming Assignment Help</a>is a term which is best for students help, they can easily get help for their assignments online.Provide best all Assignment Help to the student at cheapest cost.
, Ean@yahoo.com odpovědět
Thus a rolex replica uk that is considered a higher grade or higher quality will also be considerably heavier than a lower graded replica watches sale. Water resistance is a trademark of the Tag Heuer quality as they were the first company to establish this feature on watches. Generally speaking, the more water resistant (depth of water) your breitling replica sale is, the higher quality Tag Heuer replica it will be. The highest grades will be water resistant to fake hublot feet whereas the lower quality Tag Heuer replicas will be water resistant to 10 or 15 feet. You may want to see if you can get a breitling replica sale with a hacking signal. This essentially replica watches sale that the second hand will stop sweeping when the crown is pulled out to set time.