Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
ŠACHY
Kategorie: Aktuality

Přebor TJ Sokol N.Veselí - 2010

Průběh oddílového přeboru s výsledky.

Letošního ročníku oddílového přeboru se zúčastnilo 16 hráčů,kteří se postarali o velká překvapení.Tím největším bylo vítězství mladého hráče Radka Landy,který dokonce vyhrál nad prvním v celkovém pořadí Stanislavem Černým.Další noví hráči z řad odchovanců jako Štěpán Michal a Martin Dvořák,který se postaral o další překvapení v podobě remízy nad loňským přeborníkem a letos druhým Miroslavem Zikuškou.Třetí se umístil předseda místního Sokolu Jan Král,který si dal příjemný dárek k letošnímu životnímu jubileu 60.let a oslavil ho spolu s přáteli v místní sokolovně.

Za oddíl mu ještě jednou přejeme do dalších let hodně zdraví,štěstí,a aby se mu vedlo tak dobře jako doposud nejenom v tom sokolském životě,ale i v soukromém.

 

Tabulku oddílového přeboru s výsledky najdete zde

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
When it is repaired, please use hublot replica sale. Because I just had problems with the customs, they make spot controls at received air mail, and a Rolex Replica UK I ordered from PRC was arrested, and destroyed. And I have to pay a big fine. So there is no rolex replica watches policy, only replacement available. Thanks for tag heuer replica uk returning address but I don't find return shipping label in the email. And also provide me if there is any format for mail to enclose and what is my returning number. If you guide me the best registered airmail from USA that will be very helpful for me. I can send you return with my own shipping label, but how can you assure that which I will get with fake rolex sale that will work properly. I am really worried about this. I don't want to replica watches again and again. That is why I am asking you for return not replacement. If there is no such policy, I would like to replace my watch.