Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
ŠACHY
Kategorie: Aktuality

Šachový turnaj mládeže

Dne 26. listopadu 2005 se ve Žďáru nad Sázavou pořádal Vánoční turnaj mládeže v šachu.

Zůčastnilo se ho celkem 94 hráčů a hráček. Hrálo se 7 kol a pak byli hráči vyhodnoceni ve svých kategoriích. Ceny předával starosta města Žďáru p. Brychta.

Naši hráči se nejlépe umístnili na 9.místě. Nejlépe zdatné bylo družstvo z Náměště nad Oslavou.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, fashion odpovědět
Městys Batelov - Stavební úřad - Veřejná vyhláška

Nike Kobe Bryant
, replica horloges odpovědět
Out of work, party, you may need a watch to reflect your temperament and vision,fake watches uk to show you different from the general taste and vision. Here to meet your needs.replica watches ukthank.
, - odpovědět
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max
, prada handbags odpovědět
Louis Vuitton handbags was built-in in the year 1905, in France on the French coastline,Fashion headlines news report: Data of Foreign luxury Chanel Handbags]goods online retail platform Baghunter.You can tell more women are taking up deep sea diving by glancing at the list of luxuryOriginal Rolex Watchesmanufacturers rushing to release suitably feminine Rolex Air King for this sport.1:1 Replica Breitling Watches is probably best known for waterproofing its Omega Watches Replica .Louis Vuitton handbags Rolex Air King.Original Rolex Watches Chanel Handbags[/url] 1:1 Replica Breitling Watches Omega Watches Replica

Louis Vuitton handbags

Original Rolex Watches

1:1 Replica Breitling Watches

Chanel Handbags]

Rolex Air King

Omega Watches Replica
odpověděl(a)
Talent abettor Brian Monaco replica rolex appointed"The Real World"civic bout at the Beacon Theatre in 2001; Toby Bateman is affairs and sales administrator of uk replica watches Mr Porter; and there were alone 50 models fabricated of Patek Philippe's attenuate 3974 watch. An beforehand online adaptation of replica watches uk this adventure afield alleged Mr. Bateman affairs director; declared that Mr. Monaco appointed"The Real World"bout in 1994;