Kontakt

TJ SOKOL Nové Veselí
Žďárská 158
592 14 Nové Veselí

Telefon: 566 667 104
Mail: sokol@noveveseli.cz
STOLNÍ TENIS
Kategorie: Aktuality

Z oddílu stolního tenisu.

Z oddílu stolního tenisu.

 


       V této sezóně 2013/14 probíhaly boje na třech frontách.
Družstvo „ A“ hrající OP 2 se po rozpačitém úvodu rozehrálo a s větším bodovým náskokem se umístilo na 8. místě a uhájilo svoji třídu. Za zmínku stojí že s prvními dvěma družstvy prohrálo těsně 8:10 a 7:11. Sestava byla obvyklá a doplněná o hráče z „B“ družstva.
       Do OP 5 nastoupilo družstvo „B“, hrající v sestavě Jan Sedlák, Josef Pohanka mladší, Josef Pohanka starší, Libor Vencálek  st. a Karel Kasal, příležitost dostali i hráči z „C“. Umístilo se na postupovém 1. místě. Skóre mělo v okresním přeboru neobvyklou, 18 výher, žádnou remízu ani prohru. Příští ročník nastupuje do OP 4.
       Nové družstvo „C“ odehrálo sezónu v Okresní soutěži (OP 6). Vedlo si nad očekávání dobře. Obsadilo 4. místo z 12, pouze o jeden bod za třetím,  má šanci  postoupit v závislosti na Krajských soutěžích. Nastupovalo v sestavě Vencálek Petr, Kudílek Otakar, sourozenci Vencálkovi (st.žákyně Monika a nejmladší žák Libor),  a v nejtěžších zápasech povolalo Karla Kasala na pomoc. Úspěšnost  naší mládeže se pohybuje mezi 55-60 %.
       Ze žáků zastupoval náš oddíl  na krajských  a republikových turnajích nejmladší žák Libor Vencálek. Dařilo se mu výborně, vyhrál dva krajské turnaje nejmladších a jednou byl druhý, účastní se Ždárské ligy žactva ve vyšší  kategorii mladší žáci, jedno kolo vyhrál a celkově se umístil druhý. Ještě bude turnaj nejmladších ve Světlé nad Sázavou a Krajský přebor ml.žáků. Do Světlé Libor nepojede, zamíří na šachový turnaj ve Žďáru n. Sáz. hrající se ve stejný den. Na republice  jsme byli pouze jednou, a to v Praze. Přínos je diskutabilní, vzhledem ke 3-4 odehraným zápasům a časové i finanční náročnosti.
       Hlavní sezóna sice skončila, ale nadále budeme trénovat,  máme obrovské rezervy.
Rádi bychom ještě odehráli nějaké přátelské utkání. Doufáme, že se nám bude dařit nadále.
Po delší době má náš oddíl zástupce v sedmičlenném  výboru Okresního svazu ST.
Podrobnosti o dění v našem oddíle jsou průběžně zveřejňovány  na internetových stránkách Sokola Nové Veselí.

 

print Formát pro tisk