26. června 2022 uspořádala Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí již 35. ročník Půlmaratonu okolo Nového Veselí. Součástí půlmaratonu byly vložené závody pro příchozí, mládežnické kategorie a děti. V hlavním běžeckém závodu na 21,1 km startovalo celkem 42 vytrvalců z toho 8 žen.

Vložené závody na tratích pro mládež a běh dospělých pro příchozí na 7 km absolvovalo celkem 48 běžců. Běhy probíhaly za krásného, slunečného počasí.

  • Výsledky závodů zde [PDF, 695 kB]

49. pochod - Kontrola pramene Oslavy

Ve čtvrtek 6. července 2023 se za krásného a slunečného ale dne uskutečnil již 49. pochod k prameni Oslavy. Vycházky se zúčastnilo 49 členů TJ Sokol, myslivců, zahrádkářů a dalších příznivců. Krásnou přírodou kolem Veselského, Matějovského a Babínského rybníka prošli účastníci pochodu.

Více..

Oslavy 100. výročí samostatné TJ

TJ Sokol a Městys Nové Veselí srdečně zvou občany v sobotu 26.8.2023 na oslavu 100. výročí založení samostatné Tělocvičné jednoty. Celodenní program bude probíhat převážně ve sportovním areálu u sokolovny. Těšíme se na všechny současné i bývalé členy, sportovce i nesportovce všech věkových kategorií.

Více..

Uzavření posilovny z důvodu rekonstrukce

Během měsíce června bude uzavřena posilovna z důvodu rekonstrukce. Děkujeme za pochopení.

Více..

logo nsa

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.