Vážení spoluobčané. TJ Sokol by rád rozšířil archiv dokumentace své historie, a proto si Vás dovolujeme požádat o spolupráci. Máte-li doma jakékoliv fotografie ze sportovní a společenské činnosti související s TJ Sokol, prosíme o jejich zaslání nebo zapůjčení. Digitální fotografie zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., klasické fotografie krátkodobě zapůjčete k oskenování panu Miroslavu Chlubnovi (tel. 724 783 553). Předem Vás srdečně děkují budoucí generace.

39. pochod - Odemčení pramene Oslavy

V pátek 1. května. 2020 se za pěkného, ale větrného dne uskutečnil již 39. pochod k prameni Oslavy. Tentokrát v době koronaviru. Vycházky se zúčastnilo 33 nejvěrnějších. Krásnou přírodou prošli účastníci pochodu ve skupinkách, samostatně a s rouškami. Prezenční listina byla pověšena u studánky a druhá byla u sokolovny.

Více..

Půlmaraton v roce 2020 zrušen

Oddíl atletiky TJ Sokol Nové Veselí se po projednání s hlavním organizátorem a předsedou „Běžce Vysočiny“ panem Novákem rozhodl, vzhledem k mimořádné situaci ohledně epidemie COVID- 19, zrušit bez náhrady letošní ročník tradičního běžeckého závodu Půlmaraton okolo Nového Veselí, který se měl konat 28. června 2020.

Více..

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.