V pondělí 1. května 2023 se za slunečného ale chladného a větrného dne uskutečnil již 48. pochod k prameni Oslavy. Vycházky se zúčastnilo 48 členů TJ Sokol, myslivců, zahrádkářů a dalších příznivců. Krásnou přírodou kolem Veselského, Matějovského a Babínského rybníka prošli účastníci pochodu, včetně dětí s rodiči.

Všichni se pak sešli pod hrází Matějovského rybníka u myslivecké chaty na popovídání u občerstvení. Vzhledem k tomu že začalo výrazně foukat, tak jsme se tentokrát rozešli brzy po poledni.

Seznam účastníků najdete zde [PDF, 184 kB].

47pochod

48pochod 2 48pochod 3

49. pochod - Kontrola pramene Oslavy

Ve čtvrtek 6. července 2023 se za krásného a slunečného ale dne uskutečnil již 49. pochod k prameni Oslavy. Vycházky se zúčastnilo 49 členů TJ Sokol, myslivců, zahrádkářů a dalších příznivců. Krásnou přírodou kolem Veselského, Matějovského a Babínského rybníka prošli účastníci pochodu.

Více..

Oslavy 100. výročí samostatné TJ

TJ Sokol a Městys Nové Veselí srdečně zvou občany v sobotu 26.8.2023 na oslavu 100. výročí založení samostatné Tělocvičné jednoty. Celodenní program bude probíhat převážně ve sportovním areálu u sokolovny. Těšíme se na všechny současné i bývalé členy, sportovce i nesportovce všech věkových kategorií.

Více..

Uzavření posilovny z důvodu rekonstrukce

Během měsíce června bude uzavřena posilovna z důvodu rekonstrukce. Děkujeme za pochopení.

Více..

logo nsa

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.