sokol nove veseli slider 01

Činnost oddílu v roce 2009

Na počátku června byly dohodnuty tyto sportovní činnosti: týdenní časový požadavek na obsazení sportovní haly pro období zimy a jarní části r. 2010, úÚdržba venkovní plochy antukového hřiště a přilehlé části, druhý ročník memoriálu Ing. Milana Řeháčka.

 • Týdenní časový požadavek na obsazení sportovní haly pro období zimy a jarní části r. 2010. Členové oddílu se dohodli na pravidelném setkávání, a to každou středu od 19:30 hod do 21:00 hod. K dispozici byla jedna třetina celkové plochy haly.
 • Údržba venkovní plochy antukového hřiště a přilehlé části.
 • Druhý ročník memoriálu Ing. Milana Řeháčka. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů sestavených pro celodenní vzájemná utkání. Pro nepřízeň počasí byla soutěž přesunuta do sportovní haly.
  Vítězný putovní pohár 2. ročníku získal tým s hráči S. Fejtem, H. Landsmanem, A. Landsmanem.
  Na druhém místě skončil tým v obsazení M. Vítek, I. Chlubna, J. Zimmermann
  Třetí pozici obsadilo družstvo s M. Studeným, T. Studeným a J. Kupou. Poděkování patřilo všem účastníkům, kteří pomohli vytvořit dobrou atmosféru se smyslem pro sportovní klání.

  nohejbal2009 1

 • Účast na turnaji amatérských nohejbalových družstev v Batelově. Turnaje se zúčastnilo jedno vybrané nohejbalové družstvo ve složení A. Landsman, J. Landsman a M. Vítek. Všichni se snažili o nejlepší umístění v amatérské soutěži. Po velkém nasazení se tým umístil na 5. místě.

  nohejbal2009 2

 

2. ročník turnaje O pohár starosty Nového Veselí

Dne 2. 1. 2016 se konal již třetí ročník tradičního nohejbalového turnaje O pohár starosty městyse Nové Veselí. Tento turnaj byl opět pěkně obsazen, celkem se zúčastnilo 11 týmů. Mimo několik domácích družstev, přijaly pozvání i týmy z Vatína, Obyčtova, Budče a Újezda.

Více..

1. ročník turnaje O pohár starosty Nového Veselí

Po zdařilém turnaji v loňském roce uspořádal v sobotu 31.1.2015 oddíl nohejbalu „první“ ročník neregistrovaných hráčů O pohár starosty Nového Veselí.

Více..

Turnaje o pohár starosty Nového Veselí

S příchodem nového roku uspořádal 1. 2. 2014 oddíl nohejbalu „nultý“ ročník neregistrovaných hráčů O pohár starosty Nového Veselí. Turnaje se zúčastnilo 12 družstev. Hrálo se na dvě skupiny na třech hřištích.

Více..

Pozvánka na trunaj

Zveme Vás na turnaj neregistrovaných hráčů o pohár starosty Nového Veselí, který se uskuteční 1. 2. 2014 od 14 hod ve sportovní hale v Novém Veselí.

Více..

Činnost oddílu v roce 2010

Od dubna 2010 se začal oddíl nohejbalu pravidelně scházet na venkovním hřišti, a to každý čtvrtek od 16:30 hodin. Nejprve však bylo třeba hřiště upravit, tedy vyrovnat nerovnosti povrchu nově dovezenou antukou. V měsíci červnu se konalo přátelské posezení oddílu nohejbalu s příznivci tohoto sportu.

Více..

Činnost oddílu v roce 2009

Na počátku června byly dohodnuty tyto sportovní činnosti: týdenní časový požadavek na obsazení sportovní haly pro období zimy a jarní části r. 2010, úÚdržba venkovní plochy antukového hřiště a přilehlé části, druhý ročník memoriálu Ing. Milana Řeháčka.

Více..

Činnost oddílu v roce 2008

Dne 25.9. 2008 se konala členská schůze, která vyhodnotila letní aktivity v nohejbalu. Při dvoudenním soustředění na počátku června byly dohodnuty pravidelné termíny sportovních činností a odsouhlasen výbor nohejbalu ve složení: př. Fejt Stanislav, Landsman Jiří, Vítek Miloš.

Více..

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.