sokol nove veseli slider 01

Z oddílu stolního tenisu

V sezóně 2013/14 probíhaly boje na třech frontách. Družstvo „ A“ hrající OP 2 se po rozpačitém úvodu rozehrálo a s větším bodovým náskokem se umístilo na 8. místě a uhájilo svoji třídu. 

Za zmínku stojí že s prvními dvěma družstvy prohrálo těsně 8:10 a 7:11. Sestava byla obvyklá a doplněná o hráče z „B“ družstva.

Do OP 5 nastoupilo družstvo „B“, hrající v sestavě Jan Sedlák, Josef Pohanka mladší, Josef Pohanka starší, Libor Vencálek st. a Karel Kasal, příležitost dostali i hráči z „C“. Umístilo se na postupovém 1. místě. Skóre mělo v okresním přeboru neobvyklou, 18 výher, žádnou remízu ani prohru. Příští ročník nastupuje do OP 4.

Nové družstvo „C“ odehrálo sezónu v Okresní soutěži (OP 6). Vedlo si nad očekávání dobře. Obsadilo 4. místo z 12, pouze o jeden bod za třetím, má šanci postoupit v závislosti na Krajských soutěžích. Nastupovalo v sestavě Vencálek Petr, Kudílek Otakar, sourozenci Vencálkovi (st.žákyně Monika a nejmladší žák Libor), a v nejtěžších zápasech povolalo Karla Kasala na pomoc. Úspěšnost naší mládeže se pohybuje mezi 55-60 %.

Ze žáků zastupoval náš oddíl na krajských a republikových turnajích nejmladší žák Libor Vencálek. Dařilo se mu výborně, vyhrál dva krajské turnaje nejmladších a jednou byl druhý, účastní se Ždárské ligy žactva ve vyšší kategorii mladší žáci, jedno kolo vyhrál a celkově se umístil druhý. Ještě bude turnaj nejmladších ve Světlé nad Sázavou a Krajský přebor ml.žáků. Do Světlé Libor nepojede, zamíří na šachový turnaj ve Žďáru n. Sáz. hrající se ve stejný den. Na republice jsme byli pouze jednou, a to v Praze. Přínos je diskutabilní, vzhledem ke 3-4 odehraným zápasům a časové i finanční náročnosti.

Hlavní sezóna sice skončila, ale nadále budeme trénovat, máme obrovské rezervy. Rádi bychom ještě odehráli nějaké přátelské utkání. Doufáme, že se nám bude dařit nadále. Po delší době má náš oddíl zástupce v sedmičlenném výboru Okresního svazu ST.

Z oddílu stolního tenisu

Pro sezónu 2014/2015 jsme přihlásili do Okresního přeboru (OP) tři družstva. Jedná se o dlouhodobou soutěž skládající se z osmnácti kol a deseti družstev. Nejvyšší okresní soutěž je OP 1 a nejnižší je OP 6 (OS).

Více..

Z oddílu stolního tenisu

V sezóně 2013/14 probíhaly boje na třech frontách. Družstvo „ A“ hrající OP 2 se po rozpačitém úvodu rozehrálo a s větším bodovým náskokem se umístilo na 8. místě a uhájilo svoji třídu. 

Více..

Další zlato na krajském turnaji nejmladších žáků

Třetí krajské měření sil nejmladšího žactva ve stolním tenisu se uskutečnilo v herně TJ Žďár nad Sázavou v sobotu 15. února 2014.

Více..

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.