sokol nove veseli slider 01

Z oddílu stolního tenisu

Pro sezónu 2014/2015 jsme přihlásili do Okresního přeboru (OP) tři družstva. Jedná se o dlouhodobou soutěž skládající se z osmnácti kol a deseti družstev. Nejvyšší okresní soutěž je OP 1 a nejnižší je OP 6 (OS).

Družstvo A hrálo jako tradičně v OP 2 , do většinu zápasů nastupovali: Jan Landsman, Zdeněk Pohanka, Jan Sedlák, Libor Vencálek a od druhé poloviny sezóny Leoš Pohanka. Dokázali jsme remízovat s druhým a třetím družstvem tabulky, ale stejně tak prohrát s papírově slabšími. I tak konečné sedmé místo znamená příští sezónu OP 2.

Družstvo B mělo premiéru v OP 4 po loňském postupu. Obvyklá sestava byla: Libor Vencálek st., Josef Pohanka st. a ml., Karel Kasal a příležitost dostali také hráči z družstva C. Někdy se nám nepodařilo poskládat obvyklou sestavu a utrpěli jsme prohru. Ovšem vynahradili jsme si to při odvetě v domácím prostředí, kde jsme porazili také prvního z tabulky rozdílem třídy 14:4. Zajistili jsme si postup z druhého místa do OP 3 se ztrátou pouze dvou bodů na prvního. Jedná se již o třetí postup během čtyř sezón.

Družstvo C hrálo premiérově v OP 5, také po loňském postupu. V silné konkurenci si vedlo statečně. Sestava byla: Ota Kudílek, Petr Vencálek, Libor Vencálek ml. a Monika Vencálková. Taktéž si zajistilo pro příští sezónu stávající soutěž. Příslibem je stoupající výkonnost mládeže a schopnost bodovat ve vyšších soutěžích.

Co se týče mládeže, zvolili jsme oproti předchozím sezonám jinou variantu pro jejich realizaci. Namísto republikových a krajských turnajů hrají dlouhodobou soutěž v OP, dle našeho názoru to má větší přínos. Turnajů je pouze šest a stejně jako OP se hrají v neděli. Libor Vencálek ml. se účastní Žďárské žákovské ligy hrající se v sobotu. Po čtvrtém předposledním kole si uhrál dělené 1. místo v kategorii mladší žáci. Na proběhlém Okresním přeboru jednotlivců, který se odehrál ve žďárské herně, si náš Libor vybojoval 1. místo v kategorii mladší žáci, když prošel turnajem bez ztráty setu. Také zde vyhrál 1. místo ve smíšené čtyřhře.

OP jsou již tuto sezónu dohrány. Ještě nás čekají další turnaje a nadále bude probíhat intenzivní trénink. Také máme rozjednán přestup dalších hráčů do našeho oddílu pro příští sezónu.

Z oddílu stolního tenisu

Pro sezónu 2014/2015 jsme přihlásili do Okresního přeboru (OP) tři družstva. Jedná se o dlouhodobou soutěž skládající se z osmnácti kol a deseti družstev. Nejvyšší okresní soutěž je OP 1 a nejnižší je OP 6 (OS).

Více..

Z oddílu stolního tenisu

V sezóně 2013/14 probíhaly boje na třech frontách. Družstvo „ A“ hrající OP 2 se po rozpačitém úvodu rozehrálo a s větším bodovým náskokem se umístilo na 8. místě a uhájilo svoji třídu. 

Více..

Další zlato na krajském turnaji nejmladších žáků

Třetí krajské měření sil nejmladšího žactva ve stolním tenisu se uskutečnilo v herně TJ Žďár nad Sázavou v sobotu 15. února 2014.

Více..

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol uspořádal dne 28.12.2013 Vánoční turnaj pro veřejnost.

Více..

Zlato na krajském turnaji

Vencálek nejlepší mezi nejmladšími žáčky ve Žďáře.

Více..

Krajský Bodovací turnaj mládeže

Nejmladší naděje stolního tenisu bojovaly ve Světlé.

Více..

Výsledky jaro 2006

Výsledky OP mužů 2. třídy ve stolním tenise od 8.1. 2006 do 5.3. 2006.

Více..

Výsledky v 11 - 12/2005

Výsledky okresního přeboru mužů 2. třídy ve stolním tenise z 20.11., 27.11., 3.12. a 11.12. 2005.

Více..

Výsledky 30.10. a 2.11.2005

Výsledky okresního přeboru mužů 2. třídy ve stolním tenise.

Více..

Výsledky 16.10. a 23.10.2005

Výsledky okresního přeboru 2.třídy mužů z výsledky 16.10. a 23.10.2005.

Více..

Rozlosování podzim 2005

Rozlosování STOLNÍ TENIS: OP 2. třídy, ročník 2005/06.

Více..

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí © 2020, All Right Reserved
Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.